Evde Laboratuar&Check-Up Hizmetleri

Sağlık hizmetini bulunduğu yerden almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşım sıkıntısı yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş hastalarımıza, ihtiyacı olan kişilere bulundukları yerde sunduğumuz sağlık hizmetidir.

PCR ve Antikor Testi

PCR testinin adı son dönemlerde Covid 19 yani koronavirüsün taranması için duyuldu.

Evde Laboratuar&Check-Up Hizmetleri

Genel sağlık durumunuzu belirlemek için yapılan laboratuvar testleri güvenilir, uzman kadrosuyla Doktorum evde bakım Sağlık ekipleri tarafından bulunduğunuz yerde yapılıyor. Sağlık hizmetini bulunduğu yerde almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş, hastalarımızın ihtiyacı olan laboratuvar testleri, kişilerin bulundukları yerde sunduğumuz hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ile bir doktor tarafından talep edilmiş veya kişinin talebine bağlı kan veya dışkıdan bakılan her türlü laboratuvar testi için, kişinin örneğinin bulunduğu yerde alınması sağlanmaktadır.

Blog Yazıları

İstatistiklerimiz

Yaklaşımımız sürekli olarak geleneksel düşünceye meydan okumak ve her hastamız için yüksek etik standartları koruduğumuzdan emin olmak için daima dürüstlükle çalışırken daha akıllı, daha hızlı ve daha verimli yollar sunmaktır.

998

Hasta
yakını memnuniyeti

708

ev
ZİYARETİ

348

HASTA HİZMETİ

8

YILLIK
TECRÜBE