Evde Yara Bakımı Hizmetleri

İleride oluşacak doku kaybını önlemek, dokunun tekrar canlanmasını sağlamak, fizyolojik iyileşmeye en yakın formu yakalamak ve enfeksiyon riskini önlemek için yara bakım hizmetini bulunduğunuz yerde sunuyoruz.

Yatak Yarası Tedavisi

Her hangi bir nedenle hareket kısıtlığı olan hastaların yara tedavisi.

Diyabetik Ayak Tedavisi

Diyabet hastalığına bağlı olarak ayaklara uzanan sinir ve damarların bozulması

Kronik Yara Tedavisi

Zamanında iyileşmeyen, diğer bir deyişle yara inflamasyon ve/veya proliferasyon döneminde takılıyorsa bu tür yaralar kronik yaralardır.

Akut Yaraları Tedavisi

Yaranın anatomik ve işlevsel bütünlüğü zamanında ve düzenli biçimde yeniden sağlanıyorsa bu yaralar akut yaralardır. Örneğin; cerrahi insizyon yaraları.

Evde Yara Bakımı Hizmetleri

Profesyonel evde yara bakımı ve tedavi hizmetleri; Yara (Akut cerrahi yaralar, bası yarası, diyabetik ayak, venöz ve arteryal bacak ülserleri) bakımı ve stoma (kolostomi, ileostomi, ürostomi) bakımı hizmeti vermek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur.

Blog Yazıları

Kronik Yara Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kronik Yara Tedavisi Nasıl Yapılır? Bu hastalarda yara oluşunca multidisipliner bir yaklaşımla tedavi edilmelidir. İlerleyen  kronik yara hastalarının tedavileri...

Yatak Yarası (Bası Yarası) Nedir, Pansuman Nasıl Yapılır?

Yatak Yarası (Bası Yarası) Nedir, Pansuman Nasıl Yapılır?   Yatak Yarası (Bası...

Diyabetik Ayak Tedavisi

DİYABETLİ HASTALARDA AYAK BAKIMININ ÖNEMİ • Kan şekeri düzensiz ve yüksek seyreden diyabetli

Akut Yara Tedavisi

Yara içsel ve dışsal faktörler nedeniyle doku ya da organın anatomik bütünlüğünün ve fonksiyonunun bozulmasıdır. Yaranın farklı sınıflandırmaları olmakla birlikte iyileşme zamanına...

İstatistiklerimiz

Yaklaşımımız sürekli olarak geleneksel düşünceye meydan okumak ve her hastamız için yüksek etik standartları koruduğumuzdan emin olmak için daima dürüstlükle çalışırken daha akıllı, daha hızlı ve daha verimli yollar sunmaktır.

998

Hasta
yakını memnuniyeti

708

ev
ZİYARETİ

348

HASTA HİZMETİ

8

YILLIK
TECRÜBE