Konaklama Hizmetleri

0
287

Doktorum Yaşlı Bakım ve Huzurevi olarak;

Seçkin Huzurevi konaklama hizmetleri; evde bakım konusunda yeterli imkânı bulunmayan yaşlı ve hastaların profesyonel şartlarda yaşamını sürdürebilmesi amacıyla sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmetler kapsamında hasta ve yaşlıların huzur içinde bir yaşam sürmesi amaçlanırken konaklama hizmetleri süresince; beslenme, tedavi ve çeşitli aktivitelerle kişilerin yaşam standartlarının yükseltilmesi amaçlanmaktadır. Seçkin Huzurevi olarak sevdiklerinizin huzur içinde bir yaşam sürmesi ve kişisel ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanması amacıyla başvurabileceğiniz konaklama hizmetlerinde alanında uzman kimseler sayesinde en doğru hizmete ulaşabileceksiniz.


Konaklama Hizmetleri Kapsamı


Konforlu ve şık odaları ile hasta ve yaşlıların sığınacakları en güvenli liman olan Dokotrum Huzurevi’nde konaklama hizmetlerine başvurduğunuzda şu hizmetlerden faydalanma imkânı bulabileceksiniz.


• Tekli, ikili ve daha fazla kişinin konaklayabildiği odalarda rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilme imkânı bulabilirsiniz.
• Düzenli periyotlarda değiştirilen kılıf ve çarşaflar ile temizlik konusunda asla problem yaşamazsınız.
• Odaların temizliği ile ilgilenen ve konaklama hizmetleri konusunda uzman ekibimizle ortaya çıkan herhangi bir eksiklik hemen giderilir.
• Giriş ve çıkışlarda yüksek güvenlik standartları sayesinde yaşlı ve hastaların sık sık rahatsız edilmesini engelliyoruz.
• Huzurevi buluşmaları sayesinde kimsesi olmayan konuklarımızın sevecen insanlarla buluşmasını sağlayarak sevgi ve şefkat konusunda eksikliklerini tamamlıyoruz.
• Konaklama hizmetlerinden faydalanmak isteyen hasta ve yaşlı kimseleri belirli değerlendirmelerden geçirerek huzurevimizde konaklamaya uygun olmayan kimseleri huzurevimize almıyoruz. Bu yolla huzurevi sakinlerimizin güven ve rahatını arttırıyoruz.
• TV ve sinema izleme imkânları ile yaşlı ve hastalarımızın gün içinde eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Neden Seçkin Huzurevi
Huzurevimizi tercih etmeniz için sizi cezbedecek pek çok neden bulunmaktadır. Konaklama konusunda en doğru uygulamalarla konfor ve güvenlik açısından rakiplerinden farklılaşan Seçkin Huzurevi, aile ortamını tüm yönleri ile yaşlılarımıza hissettiriyor. Hem yaşlılarımızın hem de onları ziyaret etmek isteyen yakınlarının konforunu ve rahatını düşünen anlayışı ile bütün hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunan huzurevimize adım attığınız ilk anda huzuru hissedeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here