Tıbbı Cihaz Destek Hizmetleri

Hastanızın ihtiyacı olan her türlü tıbbi cihaz kiralama ve satışı Doktorum evde bakım hizmetleri tarafından sunulmaktadır. Doktorum evde bakım ekibi sizlere tıbbi cihaz kiralama ya da satın alma durumunuz için en doğru seçeneğin hangisi olduğuna dair karar vermenize yardımcı olacaktır.

CPAP Cihazları

Hasta Yatakları

Aspiratör(Suction)

Beslenme Pompası

Havalı Yatak Çeşitleri

Komot(Lazımlık)Çeşitleri

Oksijen Konsantratör

Nebulizatör Çeşitleri

Tıbbı Cihaz Destek Hizmetleri

Hastanızın ihtiyacı olan her türlü tıbbi cihaz kiralama ve satışı Doktorum evde bakım hizmetleri tarafından sunulmaktadır. Doktorum evde bakım ekibi sizlere tıbbi cihaz kiralama ya da satın alma durumunuz için en doğru seçeneğin hangisi olduğuna dair karar vermenize yardımcı olacaktır.Birçok durumda tıbbi cihazları satın almak yerine kiralamak maliyeti düşürebilir. Kiralama veya satışı yapılan cihazlar eğitimli ve deneyimli teknik ekibimiz tarafından evinize teslim edilir. Tüm tıbbi cihazların servis ve kalibrasyonları düzenli periyotlarla gerçekleştirilmektedir.

Blog Yazılar

Beslenme Pompası

Sıvı enteral beslenme ürünleri, su, standart likit ürünler ve sulandırılabilen toz beslenme ürünlerini vermek amacıyla üretilmiş bir cihazdır. Nazogastrik ve gastrostomi besleme...

Aspiratör(Suction)

Portatif Cerrahi AspiratörÖzgür bir yaşam sağlamak için, batarya ile çalışırEv veya araçta şarj edilebilir

CPAP Cihazları

Devamlı Pozitif Havayolu Basıncı (CPAP-Continuous Positive Airway Pressure) okunuşu “sipap” şeklindedir. CPAP cihazı esasen havayı artırılmış basınç ile ileten bir pompadır....

İstatistiklerimiz

Yaklaşımımız sürekli olarak geleneksel düşünceye meydan okumak ve her hastamız için yüksek etik standartları koruduğumuzdan emin olmak için daima dürüstlükle çalışırken daha akıllı, daha hızlı ve daha verimli yollar sunmaktır.

998

Hasta Yakını Memnuniyeti

708

Ev Ziyareti

348

Hasta Hizmeti

8

yıllık Tecrübe